بازگشایی آموزشگاه رهنما

در تاریخ   شنبه 96/7/1 به لطف پروردگار مراسم بازگشایی دبیرستان غیر دولتی رهنما انجام گرفت .از چند روز قبل پلاکارد های آغاز سال تحصیلی وهفته دفاع مقدس و ماه محرم در تابلو اعلانات آموزشگاه نصب شد  .آنگاه دروازه قرآن در سر در ورودی راهروی آموزشگاه  قرار داده شد .
در این روز سرود های متناسب با آغاز سال تحصیلی  از بلند گو های آموزشگاه پخش گردید و باعث شور و شعف بیشتر در دانش آموزان شد  .در ساعت 7/30 دانش آموزان در صف های خود جای گرفتند ودرابتدا آیاتی از کلام الله مجید با ذکر صلوات و دعای فرج توسط یکی از دانش آموزان تلاوت گردید. بعد از مراسم دعا و نیایش ، سرود جمهوری اسلامی ایران پخش شدو همزمان با آن توسط یکی از دانش آموزان ، پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمد،  سپس بعد از ادای احترام به پرچم مقدس ایران، توسط معاون پرورشی و به همراهی سایر دانش آموزان سوگند پرچم قرائت گردید .
آنگاه به  ترتیب معاونین ومعاون پرورشی سال تحصیلی جدید  را به دانش آموزان تبریک گفتند همچنین توسط یکی از دانش آموزان مقاله ایی در خصوص اولین روز مهرماه خوانده شد . سپس در ادامه برنامه ها توسط معاون پرورشی با توجه به قرار گرفتن در آستانه ی ماه محرم شعری در رابطه با عاشورا خوانده شد و در انتهای این بخش از دانش آموزان خواسته شد تا دستهای خود را بر قلب ها گذاشته و بر حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  سلام کننند . آنگاه یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس با ذکر یک صلوات گرامی داشته شد .
آنگاه  جهت ایجاد روحیه شادی و نشاط  ،  دانش آموزان دقایقی را به ورزش صبحگاهی پرداختند .
 همچنین در ساعت 8 صبح پیام رئیس جمهور از رادیو پخش گردید . ودرآخر دانش آموزان به ترتیب در صفوف منظم ، با بوی خوش اسپند،از زیردروازه  قرآن عبور کردند و پس از پذیرایی با شیرینی در کلاس های خود جای گرفتند . در انتها به شکرانه این روز وبرای سلامتی دانش آموزان یک گوسفند قربانی گردید . 
   1396/7/1 08:20

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )